Recenze D-C-Fix

Používám samolepící tapety na výrobu a opravy domečků pro panenky a mám s nimi velmi dobrou zkušenost.

• Tapeta je kvalitni a stejna jako na obrazku

Tapeta je hezká i když odstín neodpovídá obrázku ,dobře se s ní pracuje.

RAL 4002 Samolepicí tapeta matná červená šířka 45 cm - dekor 831

RAL 4002 Samolepicí tapeta matná červená šířka 45 cm - dekor 831

Ověřený zákazník Folie-tapety.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2023

Zakoupeno v Folie-tapety.cz

Barva odpovídala požadavku (mělo být využito na sladění starších plastových dveří a nových oken), což bylo splněno. Aplikace docela dobrá, lepidlo drží.

D-C-Fix 200-3186 samolepící tapety Samolepící fólie dub Scheffield šedý rozměr 45 cm x 15 m

Ověřený zákazník TAPETY-FOLIE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2023

(naposledy upraveno 6. září 2023)

Zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• Drží, ale v případě potřeby jde zase sloupnout
  • Samolepicí

To je poprvé co jsem zkusila aplikaci samolepicí folie, a jde to úplně samo. Vypadá pěkně a pokud také žijete v pronájmu, kde nesmíte měnit původní vybavení, tak doporučuji.

tapeta je velmi kvalitní

D-C-Fix Classic 274-7004 30,5 cm x 30,5 cm Terazzo 1 m²

D-C-Fix Classic 274-7004 30,5 cm x 30,5 cm Terazzo 1 m²

Ověřený zákazník TAPETY-FOLIE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2023

Zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

dobrá kvalita,krásně se s tím pracuje

Ujde

Ujde

Tento produkt se mi vzhledově líbí.
Produkt jsem si koupil na polepení různých věcí.
Používá se mi dobře, a je i dobře funkční.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25